جمعه 4 خرداد 1403 13:28
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
رمان نانوشته فروخته شد چاپ

 

 

یك نويسنده هندي امتياز رمان نانوشته‌اش را به انتشارات «هميلتون» فروخت.

به گزارش خبرگزاري فارس، «ويكرام ست» كه پيش از اين رمان پرفروش «مرد مناسب» را در سال 1992 به رشته تحرير در آورد و منتشر كرد قصد دارد دنباله‌ايي بر اين رمان بنويسد.
رمان «مرد مناسب»‌ كه تا امروز يكي از رمان‌هاي پرفروش انگليسي‌زبان محسوب مي‌شود علاوه بر اينكه در هندوستان مخاطبان بسياري را به خود جذب كرده است در انگليس و كشورهاي اروپايي نيز با استقبال كم‌نظيري از سوي منتقدان ادبي و خوانندگان مواجهه شده است.
اين نويسنده هندي‌ الاصل در اولين رمانش داستان زندگي دختري جوان را به تصوير مي‌كشد كه با خانواده‌اش در يكي از شهرهاي هندوستان زندگي مي‌كنند و در جريان آزادسازي و استقلال هندوستان از دست بيگانگان با اتفاقات تلخ و شيرين جالبي روبه‌رو مي‌شوند.
در اين رمان مادر «لاتا» شخصيت اصلي اين داستان بي‌وقفه در پي يافتن مردي مناسب براي دخترش است بدون آنكه دختر را در جريان اين اقدام خود بگذارد.
نويسنده اين رمان «ست» قصد دارد بعد از بيست سال رمان «زن مناسب» را كه دنباله زندگي «لاتا» است را به رشته تحرير در آورد.
او در اين رمان «لاتا»ي هفتاد ساله را به تصوير مي‌كشد كه براي يافتن همسري مناسب نوه‌اش از اين خانه به آن خانه سرك مي‌كشد، در حالي كه نوه‌اش از اقدام او كاملا بي‌خبر است.
«ويكرام ست» با هوشمندي زياد در خلال اين داستان‌ها و ماجراهاي عاشقانه تاريخ هند و همينطور دوران استقلال اين سرزمين را مرور مي‌كند و با دقت زيادي از خاطرات و حوادثي كه در آن دوران رخداده است براي مخاطب خود قصه‌پردازي مي‌كند.
به گفته مدير انتشارات «هميلتون» كه امتياز چاپ و توزيع رمان «زن مناسب» را خريداري كرده است، اين رمان پس از نگارش توسط «ست» در سال 2013 به زبان انگليسي منتشر و روانه بازار ادبي جهان مي‌شود.


یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com