شنبه 29 ارديبهشت 1403 09:43
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
نمایشگاه‌هاي كتاب در ادارات خراسان جنوبی به مناسبت سوم خرداد چاپ

مسوول واحد ادبيات و انتشارات اداره حفظ آثار استان خراسان جنوبي گفت: نمايشگاه عكس و كتاب با موضوع دفاع‌مقدس و به مناسبت سالروز آزادسازي خرمشهر در سازمان‌ها و نهاد‌هاي دولتي استان برپا خواهد شد. بيش از 6 هزار عنوان كتاب به اين طرح اختصاص داده شده‌اند.

مهدي رحيم آبادي، مسوول واحد ادبيات و انتشارات اداره حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع‌مقدس استان خراسان جنوبي در گفت‌و گو با خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا) درباره برنامه‌هاي سالروز آزادسازي خرمشهر اظهار داشت: مسابقه كتاب‌خواني با موضوع دفاع‌مقدس براي مددجويان كانون اصلاح و تربيت بيرجند به همت اداره كل زندان‌هاي استان و مسابقه ادبي "طلوع خرمشهر" توسط كانون پرورش فكري كودك و نوجوان اين استان برگزار مي‌شوند.
وي ادامه داد: با توجه به اين كه بسياري از رزمندگان و فرماندهان استان خراسان جنوبي در عمليات بيت‌المقدس (آزادسازي خرمشهر) و در دو گردان "ابوذر" و "مالك اشتر" حضور داشتند، اين اداره نشست های بازخواني عمليات را با حضور آنان برگزار می کند.
رحيم‌آبادي خاطر نشان كرد: اين طرح از نيمه سال گذشته آغاز شده و تا‌كنون با 15 نفر از فرماندهان و رزمندگان اين استان مصاحبه‌هايي صورت گرفته است. خاطرات آن‌ها در قالب كتاب منتشر خواهند شد.
مسوول واحد ادبيات و انتشارات اداره حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع‌مقدس استان خراسان جنوبي افزود: همچنين ويژه برنامه‌اي با عنوان "سوگواري خردادي" به مناسبت ايام شهادت حضرت فاطمه(س) و شهداي عمليات بيت‌المقدس با شعرخواني شاعران حوزه دفاع‌مقدس استان و خاطره‌گويي فرماندهان و رزمندگان شاخص عمليات‌ بيت‌المقدس و اجراي تئاتر با موضوع دفاع‌مقدس، به همت حوزه هنري این استان در سالن سينما بهمن بیرجند برگزار مي‌شود.
رحيم‌آبادي در پايان گفت: نمايشگاه عكس و كتاب با موضوع دفاع‌مقدس و به مناسبت سالروز آزادسازي خرمشهر در سازمان‌ها و نهاد‌هاي دولتي استان خراسان جنوبی مانند؛ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي، بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع‌مقدس، بنیاد شهيد و امور ايثارگران و دانشگاه آزاد واحد بيرجند برپا خواهد شد. بيش از 6 هزار عنوان كتاب به اين طرح اختصاص داده شده اند.


یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com