شنبه 29 ارديبهشت 1403 10:23
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
معرفي ناشران برگزيده‌ي سال، نمايشگاه و 30 سال كتاب انقلاب چاپ

ناشران برگزيده کشور در سال 87 ، ناشران برگزيده‌ي بيست‌ودومين نمايشگاه بين‌المللي کتاب تهران و ناشران برگزيده 30 سال پژوهش، تاريخ‌نگاري و ادبيات انقلاب اسلامي معرفي شدند.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، هيأت‌داوران ناشران برگزيده کشور در سال 87، در بخش ناشران بزرگسال و در حوزه ناشران خصوصي، نشر ني را به عنوان ناشر برگزيده سال 87 معرفي کرد و در بخش ناشران شهرستاني اين بخش انتشارات دليل ما از قم را برگزيد.
در اين بخش، انتشارات انصاريان به دليل ترويج فرهنگ اسلامي و حضور موفق در نمايشگاه‌هاي خارج از کشور تقدير شد.
از اين بخش، انتشارات سوره مهر و مؤسسه بوستان کتاب قم هم به صورت مشترک برگزيده بخش ناشران وابسته دستگاه‌هاي دولتي و عمومي شدند و انتشارات دو سازمان پژوهشگاه فرهنگ و انديشه اسلامي و انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و علوم اسلامي وابسته به دفتر تبليغات اسلامي در اين بخش تقدير شدند.
هيأت‌داوران دو مؤسسه انتشاراتي پيدايش و محراب قلم در بخش ناشران برگزيده خصوصي حوزه کودک و نوجوان از تهران را به عنوان ناشر برگزيده سال 87 معرفي کرد و هيچ ناشر شهرستاني را در اين بخش شايسته عنوان برگزيده ندانست.
در اين بخش، انتشارات مؤسسه فرهنگي مدرسه برهان و کانون پرورش فکري کودک و نوجوانان به صورت مشترک به عنوان ناشر برگزيده سال 87 در حوزه ناشران کودک و نوجوان وابسته به دستگاه‌هاي دولتي و عمومي معرفي شدند.
هيأت‌داوران بيست‌ودومين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران نيز ناشران برگزيده نمايشگاه امسال را معرفي کرد.
هيأت‌داوران در بخش ناشران حوزه عمومي، انتشارات کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شوراي اسلامي را غرفه برگزيده در بخش ناشران دولتي معرفي کرد.
در همين بخش، انتشارات فاطمي برگزيده بخش خصوصي شد.
در بخش ناشران دانشگاهي و بخش دولتي، انتشارات سازمان مطالعه و تدوين کتب علوم انساني دانشگاه‌ها (سمت) برگزيده شد و انتشارات آييژ، ارجمند و نص در بخش ناشران خصوصي برگزيده شدند.
هيأت‌داوران در بخش دولتي ناشران حوزه آموزشي ناشري را برگزيده ندانست و انتشارات مبتکران، گل‌واژه و گاج را در بخش ناشران خصوصي برگزيده دانست.
در بخش ناشران کودک و نوجوان و در بخش ناشران خصوصي، انتشارات افق، قلم‌چي، پنجره و قدياني برگزيده شدند و در حوزه ناشران دولتي اين بخش کسي عنوان برگزيده نيافت.
هيأت‌داوران انتشارات ارکان دانش در بخش دانشگاهي و انتشارات اسراء در بخش عمومي را به عنوان ناشران برگزيده شهرستاني نمايشگاه بيست‌ودوم معرفي کرد و ضمن تقدير از انتشارات حديث نينوا، انتشارات عروج انديشه را به عنوان ناشر برگزيده بخش کودک و نوجوان بخش شهرستاني معرفي کرد.
همچنين هيأت داوران 30 سال پژوهش، تاريخ‌نگاري و ادبيات انقلاب اسلامي 14 ناشر برگزيده اين بخش را که عنوان بخش ويژه ناشران برگزيده سال را دارد، معرفي کرد.
انتشارات بين‌المللي الهدي، انتشارات قدر ولايت، مرکز اسناد و بررسي‌هاي تاريخي و مجمع جهاني اهل البيت (ع) به عنوان ناشران برگزيده اين بخش معرفي شدند.
مؤسسه مطالعات و پژوهش‌هاي سياسي، دارالتقريب بين مذاهب اسلامي، مؤسسه تنظيم و نشر آثار امام خميني (ره)، انتشارات مؤسسه فرهنگي مدرسه برهان و مؤسسه بوستان کتاب قم از ديگر ناشران بخش 30 سال پژوهش، تاريخ‌نگاري و ادبيات انقلاب اسلامي بودند.
هيأت‌داوران اين بخش مرکز مطالعات و تحقيقات جنگ سپاه، انتشارات سوره مهر، مجموعه انتشارات وابسته به آستان قدس رضوي، مرکز اسناد انقلاب اسلامي و نشر شاهد را شايسته عنوان ناشر برگزيده 30 سال پژوهش، تاريخ‌نگاري و ادبيات انقلاب اسلامي دانست.


یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com