چهارشنبه 2 خرداد 1403 02:23
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
نمايشگاه بين‌المللي تورين امروز شروع به كار مي‌كند چاپنمايشگاه بين‌المللي تورين ايتاليا به عنوان بزرگ‌ترين رويداد نشر در كشور ايتاليا تا ساعتي ديگر شروع به كار مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا) به نقل از سايت رسمي اين جشنواره، در اين جشنواره بزرگ فرهنگي نمايشگاه‌هاي موضوعي، نشست‌هاي تخصصي و رويدادهاي ويژه پيش‌بيني شده است.
نمايشگاه امسال تورين با شعار «خود و رابطه آن با ديگران» در زمينه ادبيات، روان‌شناسي، علوم، اسطوره و سياست كار خود را انجام مي‌دهد. شعار امسال از آنجا مايه گرفته كه اين اعتقاد وجود دارد كه امروز «خود» بسياري از انسان‌ها بيمار است و اين شعار در نظر دارد تا بگويد همه ما چقدر به يكديگر نياز داريم. شعار سال پيش اين نمايشگاه «زيبايي ما را نجات مي‌دهد» به وسيله «فدور دوستووسكي» انتخاب شده بود.
ميهمان افتخاري امسال اين نمايشگاه كشور مصر است و از همين رو در نمايشگاه امسال چند نشست در زمينه معماري عظيم اين كشور و نيز نشست‌هاي ديگري با موضوع كلي «از فرعون‌ها تا امروز» برپا مي‌شود.
در نمايشگاه امسال مذاكرات تخصصي در زمينه حقوق بين‌المللي نشر نيز از اهداف ويژه دست اندركاران آن است. اين بخش كه با هدف شناختن حقوق مولف در نظر گرفته شده، در جايي كه موسسه‌هاي بزرگ ادبي و كارگزاران آنها حضور دارند، مي‌تواند در صنعت نشر جهاني و حقوق آن تاثيرگذار باشد.
از ميهمانان و حاضران برجسته امسال نمايشگاه تورين مي‌توان به چهره‌هايي چون «اورهان پاموك» نويسنده برنده جايزه نوبل از تركيه كه در سال 2001 نيز ميهمان اين نمايشگاه بود، ديويد گراسمن و يو –هوآ نويسنده چيني اشاره كرد.
اين نمايشگاه كه از ساعت 10 صبح تا 10 شب داير است، در روزهاي تعطيل تا ساعت 11 شب به روي علاقه‌مندان گشوده خواهد بود.
شركت در اين گردهمايي بزرگ فرهنگي با تهيه بليت تمام بهاي 8 يورو كه براي دانشجويان و كودكان به 2/5 يورو مي‌رسد امكان‌پذير است.
نمايشگاه بين‌المللي تورين از 14 تا دوشنبه 18 ماه مي برپاخواهد بود.


یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com