يكشنبه 8 خرداد 1401 00:55
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
هفتمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تبريز برگزار مي‌شود چاپ

معاون سياسي ـ امنيتي استاندار‌ آذربايجان ‌شرقي از برگزاري هفتمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تبريز از 7 تا 12 مهر در محل نمايشگاه بين‌المللي اين شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، اكبر غفاري ظهر امروز در نخستين جلسه هماهنگي ستاد برگزاري نمايشگاه بين‌المللي كتاب تبريز با اشاره به اهميت كتاب و كتابخواني گفت: خوشبختانه در 30 سال گذشته در عرصه كتاب و كتابخواني در استان تحولات چشمگيري صورت گرفته به طوري كه تعداد كتابخانه‌هاي استان از اوايل انقلاب از 25 باب به 120 باب و سرانه مطالعه نيز به 17 دقيقه افزايش يافته است.
وي تصريح كرد: اميدوارم در سايه تلاش و هماهنگي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان شهر تبريز به شهر نمايشگاهي كتاب در شمال‌غرب و شمال‌شرق كشور تبديل شود.
غفاري اظهار اميدواري كرد، امسال نيز با استفاده از تجارب سال‌هاي گذشته و با خلاقيت و نوآوري نمايشگاه كتاب تبريز برگزار خواهد شد.
معاون سياسي ـ امنيتي استاندار‌‍ آذربايجان ‌شرقي با اشاره به حضور ناشران خارجي افزود: به منظور حضور ناشران خارجي در اين نمايشگاه ضروري است هماهنگي‌هاي لازم با وزارت امور خارجه و رايزن‌هاي فرهنگي ايران در سفارتخانه‌هاي خارج از كشور خصوصاً كشورهاي همجوار صورت ‌گيرد.
وي از تمام دستگاه‌هاي اجرايي استان خواست همكاري لازم را در راستاي برگزاري مطلوب اين نمايشگاه به عمل آورند.
احمد احمدي‌منش، مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان آذربايجان شرقي نيز با اشاره به اهميت برگزاري نمايشگاه كتاب تبريز گفت: به منظور استقبال شهروندان از نمايشگاه امسال اين نمايشگاه از 7 تا 12 مهرماه سال جاري در محل نمايشگاه بين‌المللي تبريز برگزار خواهد شد.
وي افزود: امسال در اين نمايشگاه خدمات جانبي نيز مانند كارگاه آموزشي كتاب و كتابخواني، راديو نمايشگاه، نمايشگاه فيلم‌، براي اهل قلم ايستگاه‌هاي عكس و نقاشي، بخش مستقل مطبوعات نيز به شهروندان و علاقمندان عرضه خواهد شد.


یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com