يكشنبه 30 ارديبهشت 1403 07:38
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
گسترش بیماری خاموش اینترنتی در میان انگلیسی ها چاپ


 
مطالعات اخیر نشان می دهد بالغ بر ۵۰۰ هزار نفر از کارمندان در کشور انگلستان از بیماری ناشی از استفاده مداوم از اینترنت رنج می‌برند.

به گزارش نوآوری به نقل از مهر، وابستگی بیش از حد بشر به تکنولوژی نه تنها سودآور نیست بلکه به تدرج به بحرانی تبدیل خواهد شد که رفع آن به احتمال زیاد اساس گسترش تکنولوژی های پیشرفته تر خواهد شد.
نمونه جالب توجه از آثار این وابستگی ابتلای حدود ۵۰۰ هزار نفر از کارمندان انگلیسی به مصدومیتهایی به نام مصدومیتهای جستجوی مستمر اینترنتی یا RIS است.
این عارضه به دلیل جستجوی افراطی در اینترنت از طریق رایانه ها و تلفن های همراه به وجود می آید. عوارض بیماری RIS در کارمندان انگلیسی آسیبهای ماهیچه ای است که در اثر خمیده نشستن در مقابل نمایشگر و صفحه کلید، حفظ تعادل لپ تاپها بر روی زانو و یا نوشتن بیش از حد با استفاده از تلفنهای همراه به وجود آمده است.
سایت یاهو به تازگی اعلام کرده است که بیش از ۸ میلیون انگلیسی در حین حرکت از اینترنت استفاده می کنند و بیشتر این افراد قسمت نهایی کارهای روزانه خود را در راه منزل و با استفاده از اینترنت به پایان می رسانند.
بر اساس گزارش یاهو، آسیبهای RIS که در اثر تایپ مداوم و نشستن بی وقفه در پشت صفحه کلید به وجود می آید سالانه در حدود ۲۰ بیلیون پوند هزینه در بر دارد.


یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com