سه شنبه 12 مهر 1401 23:29
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
رمان جديد «پل مار» سپتامبر رونمایی می‌شود چاپ

 
جدیدترین کتاب «پل مار» با عنوان «عمو آلوین و سامز» اواخر سپتامبر در آلمان رونمایی می‌شود و پس از آن به کتاب‌فروشی‌ها راه خواهد یافت.

به گزارش خبرگزاری كتاب ايران (ايبنا) به نقل از خبرگزاري آلمان، مراسم رونمایی این کتاب همزمان با مراسم اهداء جایزه «کتابخوان سال 2009 آلمان» انجام خواهد شد.
قرار است از روز 18 آوریل 100 کتابخوان داوطلب در 100 نقطه از سراسر آلمان، کتاب «عمو آلوين و سامز» را روخواني کنندو هر روز یک صفحه از این کتاب خوانده ‌شود.
علاقه‌مندان این رویداد ادبی می‌توانند آن را از طریق اینترنت پیگیری کنند. این داستان روز 25 سپتامبر با اتمام فصل آخر، به پایان می‌رسد. در همان روز بهترین کتابخوان نيز معرفي مي‌شود و جایزه خود را دریافت می‌کند.
کتاب «عمو آلوین و سامز» ششمین جلد از سری کتاب‌های «سامز» به شمار می‌رود. نخستین جلد از این سری ،تحت عنوان «یک هفته پر از شنبه‌ها» در سال 1973 توسط انتشارات «اوئتینگر» منتشر شد. «مار» پنجمین جلد از این سری را در سال 2002 با عنوان «سامز در خطر» منتشر و در سال 2003 برای این کتاب جایزه کتاب سال آلمان را از آن خود کرد.
«پل مار» نویسنده کودکان و روزنامه‌نگار در سال 1937 متولدو پس از تحصیل در آکادمی هنر اشتوتگارت , به عنوان طراح صحنه و نویسنده تاتر مشغول کار شد. وی اولین رمانش را با عنوان «سگ خالکوبی شده» در سال 1968 منتشر کردو كتاب‌هاي متعددي براي كودكان و نوجوانان نوشته است.


یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com