پنجشنبه 5 خرداد 1401 20:08
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
حضور گسترده ناشران خارجي در نمايشگاه بيست و يكم چاپ
اعضاي انجمن فرهنگي ناشران بين المللي به صورت فعال در بيست و يكمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران حضور خواهند داشت و جديدترين کتابهاي ناشران خارجي طرف قرارداد خود را در حوزه‌هاي مختلف عرضه خواهند كرد.
اعضاي انجمن فرهنگي ناشران بين المللي به صورت فعال در بيست و يكمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران حضور خواهند داشت و جديدترين کتابهاي ناشران خارجي طرف قرارداد خود را در حوزه‌هاي مختلف عرضه خواهند كرد.
عليرضا رباني، رئيس انجمن ناشران بين‌المللي با بيان اين مطلب افزود: فهرست كتاب‌هايي كه در نمايشگاه سال آينده، ارائه خواهند شد در سايت انجمن به نشاني www.anjomannasheran.com آمده است.

وي با بيان اينكه فهرست کتاب‌هاي سفارش داده شده به ناشران خارجي از 15 بهمن ماه امسال در سايت انجمن ناشران بين‌المللي قابل دانلود و جست‌وجوست، ادامه داد: کد کتاب که مهمترين شناسه در نمايشگاه بين المللي کتاب تهران است تا فروردين ماه آماده و به فايل افزود خواهد شد.

رباني همچنين گفت: با توجه به اينکه هنوز ارسال کامل سفارش‌ها از سوي ناشران قطعي نيست و ممکن است تعدادي از عناوين سفارش داده شده در انبار ناشر موجود نبوده و يا هنوز انتشار نيافته باشند، امكان دارد تعدادي از عناوين به نمايشگاه نرسد. 

رئيس انجمن ناشران بين‌المللي با اشاره به اعلام قيمت كتاب‌ در كنار اطلاعات ديگر اظهار داشت: اين قيمتها در فروردين ماه 1387 بار ديگر با ناشران کنترل مي شود و ممکن است تغييراتي جزئي در آنها به وجود آيد.

رباني خاطرنشان كرد: قيمت ريالي کتاب‌ها در بخش يارانه‌اي نيز منوط به اعلام قيمت ارز از سوي ستاد نمايشگاه است و قيمت‌ها در بخش غير رايانه‌اي متناسب با تخفيفي که فروشندگان خواهند داد تعيين خواهد شد.

انجمن ناشران بين‌المللي به عنوان بخشي از وظايف خود كتاب‌هاي ناشران خارجي را تهيه و در داخل كشور توزيع مي‌كند.

یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com