سه شنبه 12 مهر 1401 22:28
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
هفته كتاب فرصت دستيابي به اهداف سند توسعه فرهنگي كشور است چاپ
مدير عامل خانه كتاب هفته كتاب را فرصتي مناسب براي دست‌يابي به اهداف مورد‌نظر در سند توسعه فرهنگي كشور و ايجاد فضاي فرهنگي مكتوب براي ارتقاي سطح كتابخواني در كشور دانست.
علي شجاعي‌صائين مديركل موسسه خانه كتاب در گفت‌وگویی، درباره لزوم برگزاري هفته كتاب در كشور گفت: هفته كتاب به منظور طرح مساله كتاب و كتابخواني در سطح كشور، فراگير كردن اين موضوع در سطح ملي و ايجاد تشريك مساعي فعاليت‌هاي فرهنگي با كمك و تبليغات رسانه ملي، فرصت مناسبي براي توسعه فرهنگي است.
 
 مدير موسسه خانه كتاب افزود: بايد با ايجاد شرايط مطلوب،‌ مساله كتاب و كتابخواني را به مساله ملي مردم تبديل كنيم و توجه نهادهاي فرهنگي را به اين سمت جلب كنيم.
 
 وي ادامه داد:‌ تجربه به دست آمده طي سال‌هاي پيشين نشان داده‌ كه هر سال نهادهاي بيشتري براي حضور در ستاد هفته كتاب اعلام آمادگي مي‌كنند.
 
 مدير موسسه خانه كتاب، تامل و حضور فعالانه رسانه‌هاي مكتوب، ديداري و شنيداري در عرصه كتاب را از تدابيري عنوان كرد كه بايد براي گسترش فرهنگ كتاب و كتابخواني به كار گرفته شوند.
 
 وي توجه به مساله كتاب و كتابخواني در بخش آموزش و پرورش را گام بعدي در اين حوزه برشمرد و گفت: اگر بتوان مساله كتاب و كتابخواني را در مدارس نهادينه كرد و راه‌كارهاي عملي در اين حوزه را به گروه‌هاي آموزشي، مديران و مولفان كتاب‌هاي درسي ارائه كرد،‌ گام‌هاي بلند و مستمري در اين حوزه برداشته خواهد شد.
 
 شجاعي‌صايين هفته كتاب را فرصتي مناسب براي دست‌يابي به اهداف مورد‌نظر در سند توسعه فرهنگي كشور و ايجاد فضاي فرهنگي مكتوب براي ارتقاي سطح كتابخواني در كشور دانست.

یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com