چهارشنبه 2 خرداد 1403 02:54
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
بانك رفاه بن‌هاي كاغذي را مي‌پذيرد چاپ
بر اساس توافق به عمل آمده ميان بانك رفاه و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، وقفه به وجود آمده در پذيرش بن‌هاي كاغذي ده‌هزار ريالي برطرف شد و ناشران مي‌توانند براي دريافت وجوه خود به شعب اين بانك مراجعه كنند
روابط عمومي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي اعلام كرد كه با تاكيد وزارت امور اقتصاد و دارايي و بر اساس توافق به عمل آمده ميان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و بانك رفاه، تمام شعب اين بانك در سراسر كشور از شانزدهم تيرماه، بن‌هاي كاغذي ده هزار ريالي را مي‌پذيرند. 

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به ناشران سراسر كشور توصيه كرده است با توجه به وقفه به وجود آمده و تمديد‌ناپذير بودن اعتبار بن‌هاي ده‌هزار ريالي، اين بن‌ها را در اسرع وقت به شعب بانك رفاه در سراسر كشور تحويل دهند.

بن‌هاي ده‌هزار ريالي مرحله چهاردهم تا پايان مهرماه سال 87 در شعب بانك رفاه قابل تبديل هستند و بن‌هاي كاغذي بيست هزار ريالي بانك صادرات، تا پايان اسفندماه سال 88 اعتبار دارند.

معاونت فرهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي از ناشران خواست تا هر گونه مشكل در تبديل بن‌هاي ده‌هزار ريالي بانك رفاه را به شماره‌هاي 88041392 و 88042875 اداره روابط عمومي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي يا شماره‌هاي 88054976 و 88041565 اداره بازرسي كل بانك رفاه اطلاع دهند.

یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com