سه شنبه 1 خرداد 1403 12:58
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
عراقي‌ها در كتابخانه ملي چاپ
جمعي از اساتيد دانشگاه و هيات رسانه‌اي عراق ضمن ديدار از بخش‌هاي مختلف كتابخانه ملي با مشاور رييس جمهور ديدار كردند.
به نقل از روابط عمومي سازمان اسناد و كتابخانه ملي، علي اكبر اشعري، مشاور فرهنگي رئيس جمهور و رئيس سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران در ديدار با جمعي از مسئولان رسانه‌اي عراق گفت: امروزه نقش رسانه‌ها در روابط بين ملت‌ها بسيار تعيين كننده است.

مشاور فرهنگي رئيس جمهور  رويارويي امروز جهان را، رويارويي در عرصه رسانه‌اي دانست و گفت: رسانه‌هاي عراقي نقش مهمي در بر هم زدن نقشه‌هاي غرب براي از ميان بردن دوستي‌هاي بين دو ملت ايران و عراق دارند.

رئيس سازمان اسناد و كتابخانه ملي ضمن اشاره به وجوه مشترك ميان مردم دو كشور گفت: سرنوشت دو ملت ايران و عراق به دليل اشتراكات بسيار زياد به هم گره خورده است.

مشاور رئيس جمهور كشورمان در ادامه خاطر نشان كرد: بعد از پيروزي انقلاب اسلامي در كشور ما مسوولان به اين نتيجه رسيدند كه تنها راه مقابله با چالش‌هاي پيش روي ملت، پيشرفت در عرصه‌هاي مختلف علمي و فرهنگي است و به همين دليل شما امروزه شاهد تكاپوي شديد جامعه ايران براي رسيدن به قله‌هاي علم و فرهنگ در جهان هستيد.

مشاور فرهنگي رئيس جمهور، مهمترين دليل عصبانيت آمريكا از جمهوري اسلامي ايران را همين پيشرفت‌هاي علمي دانست و افزود: استكبار جهاني از اينكه ايران به عنوان الگويي براي ديگر ملت‌هاي آزاده و مستقل جهان تبديل شود بيمناك است.

السراج، استاد دانشگاه و رئيس هيات رسانه‌اي عراقي نيز در اين ديدار ضمن ابراز خوشحالي از حضور در كشورمان، جمهوري اسلامي ايران را دوست و برادري پيشرفته و مهم براي عراق دانست و افزود: آنچه ما  طي دوران حضورمان در ايران شاهد آن بوديم چيزي جز پيشرفت، امنيت و آرامش نبوده است كه ما اين موارد را در رسانه‌هايمان منعكس خواهيم كرد.

وي از مسوولان كشورمان خواست تا اهالي رسانه‌هاي عراقي را در راه رسيدن به وضعيت مطلوب همياري كنند. پس از اين ديدار ميهمانان از بخش‌هاي مختلف كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران بازديد كردند و از نزديك با وظايف آن آشنا شدند.

یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com