پنجشنبه 14 مهر 1401 00:51
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
مشكلات رفتاري والدين و بچه‌ها در قالب داستان چاپ


عذرا جوزداني با اشاره به ترجمه‌ي يك مجموعه‌ي داستاني، از نگارش كتاب‌هاي داستاني براي حل مشكلات رفتاري بين والدين و بچه‌ها خبر داد.


به گزارش خبرنگار كتاب خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين نويسنده و مترجم كودكان و نوجوانان با اشاره به ترجمه‌ي يك مجموعه‌ي داستان براي كودكان گفت: اكنون در حال ترجمه‌ي يك مجموعه‌ي هشت‌جلدي با نام «كتاب‌هاي خرگوش» هستم كه نوشته‌ي تريس موروني است و اين كتاب به بچه‌ها ياد مي‌دهد با احساسات خود مانند خشم، اندوه و تنهايي چگونه كنار بيايند. كارهاي اين كتاب به پايان رسيده است و به زودي در نشر پنجره منتشر مي‌شود.

او همچنين از نگارش يك مجموعه كتاب‌هاي داستاني براي حل مشكلات رفتاري بچه‌ها خبر داد و گفت: اين كتاب را هم بچه‌ها و هم پدر و مادرها مي‌توانند استفاده كنند و به حل مشكلات رفتاري بين پدر و مادرها با بچه‌ها مي‌پردازد. براي مثال، مشكلاتي را مثل اين‌كه پدر و مادرهايي كه مي‌ترسند، نمي‌توانند نترسيدن را به بچه‌هاي‌شان ياد بدهند، يا اين‌كه چگونه بچه‌ها مي‌توانند به پدر و مادرها كمك كنند، مطرح مي‌كند.

جوزداني افزود: نگار ش سه كتاب از اين مجموعه به پايان رسيده است كه «مامان و بابا اجازه بدهيد به شما كمك كنم»، «مامان و بابا اجازه بدهيد از شما مراقبت كنم» و «مامان و بابا لطفا منو نترسونيد» نام دارد. براي نشر اين مجموعه با ناشري ترك در حال مذاكره هستم كه نسخه‌ي انگليسي اين كتاب‌ها را در اختيار آن‌ها قرار دهم و هنوز براي نشر آن در ايران تصميم نگرفته‌ام.

او همچنين از انتشار مجموعه‌ي داستان«مانيا» خبر داد و گفت: اين مجموعه به تازگي براي بچه‌هاي سه‌ساله منتشر شده است. مانيا يك بچه‌ي سه‌ساله است كه اتفاقاتي كه براي او مي‌افتد، از زندگي روزمره گرفته شده است. اين كتاب تربيتي است؛ اما همراه با تخيل است و ماجراهاي بامزه‌اي را روايت مي‌كند.


یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com