جمعه 4 خرداد 1403 14:09
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
درخواست امانت كتاب، ديجيتالي شد چاپ

اعضاي كتابخانه‌هاي عمومي استان تهران، از اين پس مي‌توانند بدون مراجعه به كتابخانه، كتاب‌هاي‌ درخواستي خود را امانت بگيرند.

كارشناس امور فناوري اطلاعات در اداره‌كل امور كتابخانه‌هاي عمومي استان تهران، با بيان اين مطلب گفت: با راه‌اندازي اين سايت جديد به نشاني http://www.publiclib.ir  كاربران براي امانت گرفتن كتاب نيازي به مراجعه حضوري ندارند و مي‌توانند به‌سادگي كتاب موردنظر خود را انتخاب كنند و آن را امانت بگيرند. 
 
 عليرضا شهرابي، خاطرنشان كرد: يكپارچه‌سازي اطلاعات كتابخانه‌هاي تهران، اطلاع‌رساني در زمينه‌ كتاب، كتابداري و اخبار كتابخانه، جست‌وجوي پيشرفته مدارك بر اساس شناسنامه كتاب از امكانات اين سامانه هوشمند است. همچنين با استفاده از اين سامانه، امكان جست‌وجوي مدارك در تمام كتابخانه‌ها و يا يك كتابخانه موردنظر بر اساس زبان‌هاي مدارك و عملگرهاي تركيبي، ميسر خواهد بود.
 
 كارشناس( it) در اداره كل امور كتابخانه‌هاي تهران، ادامه داد: در قسمت راهنما، كاربران به فهرست كتابخانه‌هاي شهر تهران دسترسي خواهند داشت. در اين قسمت مشخصات كامل كتابخانه‌هاي شهر تهران از جمله نام، نشاني، تعداد اعضا و ... قابل دسترسي است. در بخش تماس با ما، كاربران نظرات و پيشنهادهاي خود را با بخش‌هاي مديريت يا پشتيباني در ميان مي‌گذارند.
 
 به گفته شهرابي، براي به روز رساني اطلاعات سايت، برنامه‌هايي تهيه شده و در هر كتابخانه نصب شده اند كه تمام اطلاعات كتابخانه را از برنامه كتابداري نمايه به طور مستقيم به روز مي‌كنند

یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com