دوشنبه 7 خرداد 1403 10:56
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
برپايي نمايشگاه كتاب در استان‌هاي خراسان رضوي و شمالي چاپ

كارشناس انتشارات مدرسه از برپايي نمايشگاه كتاب در استان‌هاي خراسان رضوي و خراسان شمالي خبر داد و گفت: اين نمايشگاه‌ها به مناسبت هفته كتاب و به مدت يك هفته از ساعت 9 صبح تا 8 شب در استان‌هاي مذكور برپا خواهند شد.

محمد حسين محبت‌پناه در گفت‌وگو با خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، اظهار داشت: انتشارات مدرسه با همكاري ساير ناشران حوزه آموزش و پرورش كه انتشارات كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان، انتشارات تربيت و انتشارات بوستان قم از جمله آنها به حساب مي‌آيند، همراه با اداره كل آموزش و پرورش هر دو استان حدود 1100 عنوان كتاب را براي عرضه در نمايشگاه‌هاي كتاب استان‌هاي خراسان رضوي و خراسان شمالي ارايه كرده است.

كارشناس انتشارات مدرسه تصريح كرد: كتاب‌هاي ارسالي به اين نمايشگاه‌ها به حوزه‌هاي كودك و نوجوان، ادبيات، علمي، معارف اسلامي، مديريت و برنامه ريزي آموزشي و ... مربوط مي‌شوند و مخاطبانشان را دانش‌آموزان دوره پيش از دبستان تا مقطع پيش‌دانشگاهي، اوليا و مربيان، كارشناسان آموزش و پرورش و معلمان مدارس سراسر كشور تشكيل مي‌دهند. 

وي افزود: نمايشگاه كتاب استان خراسان شمالي از روز شنبه(بيست ‌و دوم آبان ماه) در بجنورد، ميدان هفده شهريور، سالن ورزشي آزادي برگزار خواهد شد. همچنين نمايشگاه كتاب خراسان رضوي از روز دوشنبه(بيست ‌و چهارم آبان ماه) در مشهد، خيابان آب ‌و برق، تالار دكتر شهرستاني برگزار مي‌شود.


یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com