يكشنبه 29 دي 1398 16:02
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
ثبت‌نام 574 شركت در هفدهمين نمايشگاه چاپ تهران چاپ

رييس اتحاديه چاپخانه‌داران تهران از ثبت‌نام 574 شركت داخلي و خارجي براي شركت در هفدهمين نمايشگاه بين‌المللي چاپ و بسته‌بندي تهران خبر داد. اين نمايشگاه از روزهاي 22 تا 25 شهريور ماه امسال برگزار خواهد شد.

علي نيكو‌سخن در گفت‌وگو با خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، اظهار داشت: بيش از 518 شركت داخلي فعال در حوزه‌هاي ليتوگرافي، چاپ، صحافي و كارتن‌سازي در فضايي به وسعت يك هزار و 200 متر حضور دارند.

وي افزود: 46 شركت داخلي نيز در هزار متر مربع، جديدترين توانمندي‌هاي خود را در عرصه‌هاي مختلف حوزه چاپ به نمايش مي‌گذارند.

نيكوسخن با اشاره به حضور نمايندگان چاپ كشورهاي آسيايي و اروپايي در نمايشگاه، گفت: نمايندگان از كشورهايي مانند اتريش، آلمان، آمريكا، انگليس، تايوان، امارات، لهستان، هلند، ژاپن، چين، كره‌‌جنوبي، هندوستان،‌ سوييس، عربستان و ... در نمايشگاه حضور خواهند يافت.

نيكوسخن با بيان اين كه نشست‌ها و كارگاه‌هاي تخصصي نيز در حاشيه اين نمايشگاه برگزار مي‌شوند، ادامه داد: اين نشست‌ها، با هدف رشد و ارتقاي اطلاعات و توانمندي فعاليتي دست‌‌اندركاران صنعت چاپ برگزار مي‌شود.

هفدهمين نمايشگاه بين‌المللي چاپ و بسته‌بندي تهران از 22 تا 25 شهريور ماه امسال در محل دايمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار خواهد شد.


یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com