چهارشنبه 2 خرداد 1403 03:38
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
صدرنشيني دوباره «مرگ در خانواده» چاپ

«مرگ در خانواده» به قلم «چارلين هريس» در دومين نوبت حضورش در فهرست كتاب‌هاي پرفروش، صدرنشيني هفته گذشته خود را تكرار كرد.

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا) به نقل از نيويورك تايمز، داستان اين كتاب به ماجراي زندگي شخصيتي به نام «سوكي استك هاوس» و خستگي مفرط او پس از جنگ مي‌پردازد و....

این بار جایگاه دوم جدول در اختیار رمانی تازه وارد به نام «قلب ماجرا» به قلم «امیلی گیفین» قرار گرفت.در این رمان،زندگی دو زن به تصویر کشیده می‌شود؛ یکی از این دو پزشک اطفال، جراح پلاستیک و متاهل است و دیگری زنی است که شغل وکالت دارد و به تنهایی با پسرش زندگی می‌کند. تصادف پسر بچه باعث تلاقی زندگی این دو زن می‌شود و...

«هیجان رویا» نوشته «داگلاس پرستون» و«لینکلن چایلد» به عنوان سومین کتاب هفته شناخته شد. داستان کتاب به ماجرای زندگی یک مامور اف.بی.آی به نام «آلویسوس پندرگاست» باز می گردد. او که مدت‌هاست تصور می کرد همسرش در یک سانحه رانندگی کشته شده، ناگهان با این حقیقت مواجه می شود که همسرش به قتل رسیده و این تازه آغاز ماجراست.

«بي‌گناه» اثر «اسكات ترو» از جايگاه سوم جدول به رديف چهارم نقل مكان كرد . داستان اين كتاب به ماجراي قتل همسر مردي به نام «روستي سابيچ» بازمي‌گردد و «تامي مولتو» كارآگاهي كه قهرمان داستان‌هاي اين نويسنده است، براي دومين بار انگشت اتهام را به سوي«روستي سابيچ» نشانه مي‌گيرد و...

سومين حضور رمان «نهمين داوري» نوشته «جيمز پترسون» و «ماكسين پائترو» با يك سابقه صدرنشيني، با كسب عنوان پنجم جدول همراه شد در حالي كه هفته گذشته، دومين كتاب هفته بود. نويسنده در اين كتاب به ماجراهاي كارآگاهي به نام «ليندسي بوكسر» مي‌پردازد. اين كارآگاه، درگير پرونده قاتلي مي شود كه طعمه‌هايش را از ميان زنان و كودكان انتخاب مي‌كند و...

«كمك» پس از 59 بار موفق شد «کاترین استاکت»،نويسنده اين اثر را ششمين نويسنده برتر هفته معرفي كند. این کتاب به زندگي يك زن جوان سفيدپوست و دو خدمتكار سياه‌پوست او در دهه 60 در منطقه مي‌سي‌سي‌پي آمريكا مي‌پردازد.

«ما را از شر شيطان در امان دار» نوشته «ديويد بالداچي» نيز در پله هفتم ايستاد. در اين رمان دو مامور به طور همزمان مردي را تعقيب مي‌كنند كه در بخش انرژي هسته‌اي فعال است. اين كتاب دنباله‌اي بر كتاب پيشين بالداچي با عنوان «تمام حقيقت» است.

«ناقص ها» به قلم «تام راچمن» هشتمین جایگاه لیست پرفروش‌ها را از آن خود کرد. این کتاب به ماجرای اتفاقات و روابط کارکنان یک روزنامه انگلیسی زبان در رم می پردازد.

«مترهورن» به قلم «كارل مارلانتس» نيز نهمين كتاب هفته شناخته شد واين كتاب كه هفته پبش در جايگاه سيزدهم قرار داشت، داستاني درباره جنگ ويتنام در سال 1969 را روايت مي كند.

«مامن عاشقان» نوشته «جي.آر.وارد» پس از 3 هفته، از پله ششم به رديف دهم سقوط كرد. اين كتاب هشتمين رمان از مجموعه «برادري دشنه سياه» محسوب مي‌شود، همچنان درباره روابط بين گروهي از خون‌آشامان است كه در ميان انسان‌ها زندگي مي‌كنند.


یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com