دوشنبه 7 خرداد 1403 10:17
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
آثار نهايي بخش كلام جايزه كتاب سال اعلام شدند چاپ

آثار راه يافته به مرحله دوم بيست و هفتمين جايزه كتاب سال جمهوري اسلامي ايران، از سوي دبيرخانه اين جايزه اعلام شد.

در اين فهرست نام «آيت‌الله جوادي آملي» و «محمد امامي كاشاني» ديده مي‌شود.در اين دوره از جايزه كتاب سال، در مجموع 18722 اثر شركت كرده‌ و از اين تعداد، 4000 اثر جواز حضور در مرحله دوم داوري‌ها را دريافت كرده‌اند.


به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، در بخش كلام اين جايزه، پنج اثر مجوز راه‌يابي به مرحله نهايي داور‌هاي‌ها را دريافت كردند.

بر اساس اعلام دبيرخانه جايزه كتاب سال، اين آثار عبارتند از: «خط امان»، تاليف محمد امامي كاشاني، كه توسط انتشارات «نشر فرهنگ اسلامي» منتشر شده، «امام مهدي(عج) موجود در موعود» تاليف «آيت‌الله جوادي آملي» كه ناشر آن «مركز نشر اسرا» است، «از شك تا يقين» تاليف «علي موحديان عطار» كه دانشگاه اديان و مذاهب منتشر كرده است، «المعارف» تاليف «محمد امامي كاشاني» و به تصحيح «حسن قاسمي» كه از انتشارات مدرسه عالي شهيد مطهري» است و در نهايت كتاب «اعتقادات شيخ بهايي» نوشته «شيخ بهايي» و تصحيح «جويا جهانبخش» كه نشر اساطير منتشر كرده است.

در بيست و هفتمين دوره از جايزه كتاب سال، در مجموع 18722 اثر شركت كرده‌ و از اين تعداد، 4000 اثر جواز حضور در مرحله دوم داوري‌ها را دريافت كرده‌اند.

بخشي از اين آثار را كتاب‌هاي برگزيده و شايسته تقدير در جوايز كتاب فصل تشكيل مي‌دهند.

بيست و ششمين جايزه كتاب سال جمهوري اسلامي ايران، همزمان با شانزدهمين جايزه جهاني كتاب سال، 19 بهمن ماه سال گذشته برگزيدگان خود را اعلام كرد. در آن دوره 27 اثر برگزيده معرفي شدند و در شانزدهمين جايزه جهاني كتاب سال نيز از 32 نويسنده خارجي و نويسندگان ايراني مقيم خارج از كشور تجليل شد.

بر اساس اين گزارش و با توجه به آمار موجود، در اين دوره، تعداد كتاب ها براي حضور در جايزه كتاب سال، سه هزار و هفتصد عنوان افزايش داشته است.


یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com