سه شنبه 8 اسفند 1402 02:28
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
برپايي دو همايش با موضوع چاپ چاپ

نخستين كنفرانس ملي صنعت چاپ و بسته‌بندي و دومين جشنواره ملي طراحي، چاپ و بسته‌بندي به صورت همزمان 25 و 26 آذر ماه امسال برگزار مي‌شود.

رييس اتحاديه صادركنندگان صنعت چاپ با اعلام اين خبر به خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، گفت: نخستين كنفرانس ملي صنعت چاپ و بسته‌بندي با مشاركت سازمان توسعه و تجارت ايران، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و اتحاديه صادركنندگان صنعت چاپ برگزار مي‌شود.

رضا رضايي ادامه داد: در اين همايش، صاحبنظران و كارشناسان فعال حوزه چاپ درباره مسايل مختلف صنعت چاپ كشور مانند مديريت چاپ، مديريت دولتي، نقش بسته‌بندي در صادرات و ... مقاله ارايه مي‌دهند.

وي با اشاره به برگزاري دومين جشنواره ملي طراحي، چاپ و بسته‌بندي اظهارداشت: اين جشنواره با رويكرد بازاريابي و صادرات برگزار مي‌شود و در آن طرح‌هاي نوين و مبتكرانه طراحان و نوانديشان مورد نقد و بررسي قرار مي‌گيرد.

رضايي تصريح كرد: برگزاري نمايشگاه آثار هنرمندان داخلي و خارجي در عرصه‌هاي مختلف چاپي، از ديگر برنامه‌هاي حاشيه‌اي اين كنفرانس است و از داوران بين‌المللي براي داوري و قضاوت آثار استفاده خواهد شد.

وي، هدف از برگزاري همزمان اين دو همايش را بهره‌وري مناسب از زمان و برنامه‌ها دانست و تاكيد كرد: اميدواريم بتوانيم در سايه اين دو كنفرانس و جشنواره به اهداف خود در زمينه‌هاي مختلف صادرات و تجارت حوزه چاپ نايل شويم.

www.ibna.ir


یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com