يكشنبه 8 خرداد 1401 01:16
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
نويسنده ناشناس با استقبال آلماني‌ها روبه رو شد چاپ

«کتاب بدون عنوان» اثر یک نویسنده ناشناس، جدیدترین کتاب این هفته جدول رده‌بندی پرفروش‌ترین رمان‌های آلمان است. این رمان با پنج پله صعود از رديف پانزدهم به دهم صعود کرده است .

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از اشپیگل، در «كتاب بدون عنوان» شخصیت‌های مرموزی بر خیابان‌های شهر «سانتاموندگا» كه تنها شهر جهان است که کسی حق ندارد در کافه‌های آن سیگار بکشد حکومت می‌کنند. یک خورشید گرفتگی نقاطی از زمین را به تاریکی مطلق فرو می‌برد و همزمان با این خورشیدگرفتگی ، اتفاق‌هاي عجيبي مي‌افتد كه همه آنها به علت حضور غریبه‌ای به نام «بوربون کید» است.
 
در محل مربوط به نام نویسنده بر روی جلد این کتاب ، لغت « آنو نیموس» ذکر شده است . معمولا نویسندگانی که فاقد نام هنری هستند يا مایل به افشای نام واقعی خود نیستند، از این عنوان به عنوان نام خود استفاده می‌کنند. براي همين هویت نویسنده این کتاب بر کسی آشکار نیست.
 
رمان «شهر شیشه‌ای، ماجراجویان سرزمین مردگان 3 » ، نوشته «کاساندرا کلار» نویسنده آمریکایی که هفته گذشته وارد این جدول شد ، بدون تغییر مكان در رده هفتم ایستاده است. در اين رمان كه سومین قسمت از داستان «ماجراجویان سرزمین مردگان» است، «کلاری» یکی از شخصیت‌های کتاب، ناچار می‌شود برای نجات جان مادرش به شهر شیشه‌ای ، شهر آبا و اجدادی شکارچیان سایه سفر کند. سفر او با ولنتاین، یعنی زمان گردهمایی اربابان اهریمنی همزمان می‌شود و تنها راه نجات برای زنده ماندن، اتحاد شکارچیان سایه‌ها و صاحبان سایه‌ها ست.

دیگر رمان نسبتا جدید این جدول ، رمان«خواهران گل آفتابگردان» نوشته «هنینگ مانکل» نویسنده نام‌آور سوئدی است که در سومین هفته حضورش در این جدول، از رديف دهم به  نهم صعود کرده است. این رمان ، داستان دو دختر جوان را روایت می‌کند که با هم به یک تور تفریحی نزدیک مرزهای نروژ مي‌روند.

رمان‌های «تا سرخی غروب»، «تا سپیده‌دمان»، « عمه اینگه از امروز به بعد» ، «نمونه ناقص»، «کلبه» و «مرد مدعی» رده‌های اول تا ششم این جدول را در اختیار دارند و خانه هشتم هم در اختیار رمان «رنگ پریده» است كه هفته‌هاست در اين فهرست جاي خود را حفظ كرده‌اند.


یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com