سه شنبه 12 مهر 1401 23:16
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
افشاي فساد همراهان اوباما توسط نویسنده آمریکایی چاپ

یک نویسنده آمریکایی در کتابی که به تازگی منتشر شده و به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمریکا تبدیل شده، «باراک اوباما» و تیم او را ، به عنوان تیمی فاسد معرفی کرده است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران ( ایبنا) به نقل از «ام اس.ان.بی.سی» و «آسوشیتد کانتنت»، «مایکل مالکین» دارنده شبکه تلویزیونی خصوصی، ستون نویس روزنامه و بلاگر آمریکایی در کتابی با عنوان « فرهنگ فساد : اوباما و تیم مالیات خواران، کلاهبرداران و عجوزگان» به بررسی تیم فعلی حاکم بر کاخ سفید پرداخته و با نام و برخی مدارک تقریبا همه آنها را به فساد متهم می‌کند.

کتاب «مالکین» بلافاصله بعد از انتشار در رده دوم لیست پر فروش‌ترین کتاب‌های آمازون بوک قرار گرفت و احتمالا سر و صدای زیادی را به راه خواهد انداخت.

«مالکین» در کتاب خود بسیاری از اعضای دولت اوباما را به شدت فاسد و وضعیت آنها را وخیم دانسته است. از افراد گمنامی مانند «آدولفو کاریون» و «نانسی دی پارل» گرفته تا سرشناسانی مانند «هیلاری کلینتون»، «جوزف بایدن» و حتی «میشل اوباما» در این کتاب به عنوان افراد فاسد نام برده شده است.

البته بعضی از کسانی که «مالکین» در کتابش از آنها نام برده برای کسانی که ماجرای فساد حکومتی در آمریکا را دنبال می‌کنند، نام‌آشنا هستند ولی او در روندی جزیی‌تر به بررسی مناسبات اوباما و تیم او با اتحادیه‌ها و گروه‌هایی مانند ACORN می‌پردازد که مانند موسسات جنایی عمل می‌کنند.

مایکل مالکین فیلیپینی تبار  و در برنامه‌های تلویزیونی آمریکا فردی شناخته شده است. این خصوصیات او به همراه برخی ویژگی‌های دیگر مانند زیرکی و دیدگاه‌های محافظه‌کارانه، او را در معرض انتقادهاي تند و تیز برخی گروه‌های نژاد پرست قرار داده است به طوری که طی اندک زمانی بعد از انتشار کتاب «فرهنگ فساد»، وبلاگ او شاهد انتقادهاي شدید از اين کتاب بوده است.


یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com