جمعه 4 خرداد 1403 12:51
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
«گرگ و ميش» استفاني ‌مي‌ير پرفروش شد چاپ

«استفاني مي‌ير» نويسنده جوان آمريكايي پس از انتشار يكي از معروف‌ترين آثارش «گرگ و ميش»جايگاه رولينگ خالق داستان‌هاي هري‌پاتر را ميان نوجوانان جهان متزلزل كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين نويسنده كه به تازگي توانسته رقيب قدرتمندي براي آثار پر رمز و راز جي.كي رولينگ باشد، آخرين اثرش «گرگ و ميش» توانست در نيمه اول سال به عنوان پرفروش‌ترين كتاب در انگليس شناخته شود.
اين كتاب به گفته سايت انتشارات «نلسون اسكن» تا امروز بالغ بر 12 ميليون دلار فروش داشته است و سود زيادي را به ناشر آن رسانده است.
رمان‌هاي مي‌ير كه همانند آثار رولينگ با استقبال نوجوانان سراسر جهان مواجه شده و به زبان‌هاي مختلف ترجمه و منتشر شده است داستان‌هايي بر اساس افسانه‌ها و قصه‌هاي بومي مناطق مختلف انگليس دارد و از اين رو به نظر مي‌رسد كه اين نويسنده به لحاظ سبك و نوع‌نگارش تحت تاثير نويسندگان كودك و نوجوان انگليسي مثل ژاكلين ويلسون و لوئيز رنيسون بوده است.
استفاني مي‌ير 35 ساله كه تا به امروز آثاري چون "ميزبان "، "خسوف " و "سقوط " را از سري رمان‌هاي "گرگ و ميش " منتشر كرده است آخرين رمان خود از اين مجموعه را با نام "خورشيد نيمه‌شب " سال گذشته 2008 روانه بازار كتاب كرده است.
مجموعه رمان‌هاي "گرگ و ميش " مي‌ير توصيف ماجراها و اتفاقاتي است كه پيش‌روي دختر نوجواني به نام "بلاسوان " شخصيت محوري اين قصه‌ها و دوستانش قرار مي‌گيرد.
در اين مجموعه يكي از دوستان "بلاسوان " به نام "ژاكوب بلك " توسط يك جادوگر به گرگ تبديل مي‌شود.
استقبال از مجموعه آثار «گرگ و ميش» مه‌ير كه تا به امروز «حماسه گرگ و ميش» و «گرگ و ميش در ماه‌نو» از آن منتشر شده تا ناشران براي بستن قرار داد با اين نويسنده براي اثار جديدش در رقابت سختي قرار بگيرند.


یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com