پنجشنبه 3 خرداد 1403 16:27
photograph momaiez
nima Chekhov
کتاب های پیشنهادی
تازه های نشر
رمان جدید آگاتا کریستی با شرکت هرکول پوآرو و البته نویسنده‌ای به نام "سوفی هانا" چاپ

Image

 "سوفی هانا" نویسنده رمان‌های جنایی با حمایت نوه آگاتا کریستی سپتامبر امسال جدیدترین اثر خود با حضور هرکول پوآرو را راهی بازار می کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از هرالد اکسپرس، سی و هشت سال بعد از مرگ آگاتا کریستی نویسنده داستانهای جنایی قرار است رمان جدیدی از وی منتشر شود ولی این بار نویسنده شخص دیگری است.

«سوفی هانا» نویسنده داستانهای جنایی در این رمان که قرار است ماه سپتامبر سال جاری منتشر شود داستانی به نقل از آگاتا کریستی با شخصیت معروفش یعنی هرکول پوآرو روایت می کند که قرار است مثل داستانهای کریستی معمای پیچیده‌ای را حل کند.

در داستان هانا، زنی جوان لندنی از تهدید به قتل شدن خود به پوآرو می‌گوید و اینکه عدالت باید در مورد او اجرا شود، سه مهمان هتل در آن شب کشته می‌شوند. بعد از شروع بررسی‌های لازم توسط پوآرو مهمان چهارم در اتاق دیگر هتل کشته می‌شود.

سوفی هانا نویسنده جدیدترین داستان پوآرو در مصاحبه با برنامه تودی پروگرام انگلیس می‌گوید در نوشتن این رمان به هیچ وجه از سبک آگاتا کریستی تقلید نکرده و تنها خواسته داستانهای پوآرو را ادامه دهد.

وی می‌گوید به خوبی شخصیت هرکول پوآرو را می‌شناسد و بارها کتابهای کریستی را درباره او خوانده است و از 12 سالگی تصمیم به نوشتن درباره داستانهای جنایی شبیه نوشته‌های آگاتا کریستی گرفته است ولی روند داستانی کریستی را تغییر نداده است.

سوفی معتقد است کتاب جدیدش تنها دنباله داستانهای آگاتا کریستی است و همانطور که ماتئو پیچارد، نوه آگاتا کریستی نیز در مصاحبه با رسانه‌ها گفته امیدوار است مردم با خواندن رمان جدید تشویق شوند تا رمان‌های اصلی آگاتا کریستی را بخوانند.

پیش از این داستانهای پلیسی جنایی هانا در 27 کشور دنیا منتشر شده است و با الهام از کتابهایش فیلمها و سریالهای متعددی در شبکه های مختلف تهیه شده است.

خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)


یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
پــیـونــد ها
مجمع ناشران الکترونیک
کتابخانه‌ی امید ایران
کتابخانه‌ الکترونیکی ‌نسیم‌ رضوان
کتاب همراه
شرکت انتشارات ویژه نشر
کتاب کودک
خرید کتاب ارشاد
خبرگزاری کتاب ايران
خانه كتاب
جایزه ادبی ایران
پایگاه‌دریافت‌کتب‌الکترونیکی
پارس بوک
این روشنای نزدیک
آی کتاب
کتابخانه مجازی ایران
کتابخانه دانشکده پزشکی شیراز
کتابخانه الکترونیکی ویکیو
آی آی کتاب
آدینه بوک
نشر کارنگ

sokhangostar All Rights reserved 2007

 info@sokhangostar.com